Objevujte s námi svět piva

Svět piva je náš život. Je neskutečně pestrý a díky tomu se pořád učíme něco nového. A předáváme to dál. Ať už se chcete ponořit hlouběji do specifik výroby různých pivních stylů a ochutnat je, naučit se odhalovat pivní vady pomocí senzoriky, či třeba vyškolit personál k zacházení s výčepní technikou a správnému čepování. Pomůžeme Vám posunout se dál a osvojit si ty nejlepší dovednosti z oblasti pivní gastronomie.

Využijte naše kurzy a školení. Přijedeme přímo k Vám.

Řízená degustace pivních stylů

Objevte různorodost světa piv. Ochutnáte vzorky pivních stylů z celého světa a poznáte jejich specifika. Dozvíte se o jejich historii i technologii výroby. Seznámíte se s nejúspěšnějšími řemeslnými pivovary z domova i zahraničí. 

Pivní senzorika a detekce vad

Pivní senzorika Vám pomůže nejen posoudit, zda je pivo, které ochutnáváte v pořádku, ale také odhalit, kde se během procesu výroby stala chyba. Pivní vady jsou výsledkem chemických procesů a mají specifický aromatický profil. Pomocí odborně vyrobených "vadných" vzorků odprezentujeme nejčastější prohřešky v pivovarnictví a vysvětlíme jejich podstatu z hlediska výroby. Pomůžeme Vám vysvětlit, proč jedno pivo nechutná vždy, všude a pořád stejně, či zda je u některých specifických piv určitá vlastnost vadou nebo záměrem.

Péče o pivo, výčep a technika čepování

Potřebujete poradit jakou výčepní technologii zvolit pro své potřeby nebo jak jí nastavit? Chtěli byste vědět, jak nejlépe "ošetřit" pivo ve Vašem podniku? Nebo je jen třeba vyškolit personál? Naučíme Vás, jak se systematicky a jednoduše starat o vše s pivem spojené. Ukážeme Vám, jak správně čepovat, starat se o pivní sklo i výčep. Posuneme Vás dál.


Máte zájem o náš kurz či školení?

Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo na čísle +420 778 512 372