Řekněte své ano skvělému pivu

Užijte si svůj svatební den a nápojový servis nechte na nás. Vybereme pro Vás to správné pivo, ať už preferujete dobrý ležák, bavorský weizen nebo chmelené IPA. K pivu a dalším nápojům připravíme i vhodné výčepní příslušenství. Spolupracujeme s těmi nejlepšími pivovary a díky tomu Vám můžeme garantovat spokojenost a nezapomenutelný gastronomický zážitek. Pivo je totiž radost!  

Od Malý/Velký jsme si objednali na svatbu pivní catering. Kromě kompletního servisu jsme velmi ocenili výběr piv, který jsme předem společně vybrali. Na místě se narazilo najednou několik sudů a každý si tak mohl vybrat, na co měl chuť.
Rubešovi
Občerstvení na naši svatbu bychom nesvěřili nikomu jinému. Nikdo nezůstal na suchu a zároveň přebytky byly minimální díky znalostem Malý/Velký. Pivo Falkon Krasohled bylo highlightem baru. Naprosto doporučujeme.
Slaměnovi

Malý svatební catering

Postavíme na Vaší svatbě kompletní pivní/nápojový catering, ve kterém se snadno a rychle sami obsloužíte. Využít při tom můžete naše pivní stánky, výčep a veškeré příslušenství. Ať už je Vaše svatba kdekoliv.

Příklad:  Stan 3x3 metry, výčepní stůl, 2x výčep dvojkohout s kompresorem, osvětlení, sklenice či rozložitelné kelímky. Dva velké sudy ležáku od Falkona, sud limonády a malý sud IPA od Matušky či Zichovce pro fajnšmekry. V pátek přivezeme, v neděli odvezeme. Cena od 9.900,- Kč. 

Velký svatební catering 

Nechte vše ohledně nápojů na nás. Pro Vaše hosty zajistíme to nejlepší pivo, nealko, ale i přípitek či aperitiv dle Vašeho výběru a to včetně veškerého servisu. Budeme se o Vás starat celý svatební den, ať už to bude kdekoliv.

Příklad: Na akci dovezeme kompletní mobiliář pro čepování (stan 3x3 metry, nerezový výčepní stůl s mytím skla, osvětlení, lednice), sudová nebo lahvová piva a nealkoholické nápoje dle Vašeho přání, naturální Pet-nat na přípitek. Obsluha s úsměvem je samozřejmostí. Cenová nabídka na míru. 


Máte zájem o svatební catering?

Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo na čísle +420 778 512 372. Pro prvotní kalkulaci nám prosím uveďte lokalitu, počet hostů a další specifika Vaší poptávky.